• TMB@ahmadnouri.com

  • شماره تماس :76700575 021

  • ساعت کاری :10صبح تا ۵:۳۰ بعدظهر

مجموعه فایل های ذهن اندام ساز

عاشق این هستم که انسانی،
از جای خود برخیزد به نیت تغییر،
قدم بزند به نیت تغییر،
بخوابد به نیت تغییر،
بخورد به نیت تغییر،
و در نهایت به نیت تغییر منتظر آزاد شدن فرشته درونش باشد.
“مربی ارشد، احمد نوری”
قیمت قیمت : 29000 تومان
تخفیف میزان تخفیف : 14000 تومان
نوع فایل : rar

"تصمیم ما ساختار دارد ...

می خواهم به تو، دوست هدفمندم، کمک کنم تا با ساختار تصمیمت آشنا بشوی و بدانی کجا قرار گرفته ای ...

زمانی که تصمیم می گیریم، میخواهیم به مغز خود دستور بدهیم که تمام حواس پنجگانه ما را با حوادث بیرون در یک مسیر قرار دهد تا بتوانیم به سمت خواسته خود حرکت کنیم. اما زمانی که تصمیم گرفتی و نتوانستی دست به عمل بزنی، علت به این مساله برمی گردد که شاید تصمیمت جدی نبوده، یا در مورد آن اطلاعات خوبی نداشتی!

تصمیم ساختار دارد ...

آماده هستی بگویم؟!"

 

دوست عزیز، لطفا نکات زیر را در گوش دادن به فایل های صوتی رعایت کنید:

1- درفایل "ورزش ذهنی"، روی یک صندلی نشسته، چشمها را می بندیم و همراه با شنیدن فایل صوتی، شروع به انجام حرکاتی می کنیم که به ما کمک خواهند کرد تا بتوانیم حتی به صورت نشسته هم در مسیر توسعه شخصی قرار بگیریم. (انجام این کار، به صورت روزانه در قالب یک ست 10 دقیقه ای کافی است. اگر شما تا 21 روز این تمرین را انجام دهید، نتیجه ای فوق العاده بدست خواهید آورد)

2- فایل "کنترل انگیزه"، مخصوص کسانی است که در مسیر رسیدن به موفقیت از انگیزه کافی برخوردار نیستند. همینطور این فایل به کسانی که می خواهند وزن کم کنند، اما در طول مسیر انگیزه شان کم می شود، تقدیم می گردد. (توصیه می شود هر روز صبح این فایل را گوش دهید تا به راحتی بتوانید انگیزه خود را برای چندین ماه حفظ کنید)

3- در فایل "هدف سازی هیپنوتیزمی"، دراز کشیده و یا روی مبل در حالت لمیده قرار بگیرید. چشمهای خود را بسته و همراه با شنیدن فایل صوتی به خواب هیپنوتیزمی، فرو روید. نهایتا در 3 دقیقه آخر، نسبت به اهداف خود با ضمیر ناخودآگاه تان به چالش کشیده شوید. (گوش دادن به این فایل صوتی، به مدت نامحدود توصیه می شود)

4- برای گوش دادن به فایل های "ورزش ذهنی" و هدف سازی هیپنوتیزمی" بهتر است در حالت رانندگی نباشید. زیرا احتمال خواب آلودگی وجود دارد.

 

 

نکاتی در رابطه با خرید و دانلود فایل ها:

1- پس از خرید، شماره فاکتور خود را همیشه به یاد داشته باشید و در حفظ و نگهداری آن دقت نمایید. در صورت بروز اشکال در دانلود فایل ها، شماره فاکتور شما الزامی است. در صورت نداشتن شماره فاکتور، از ارسال آن برای شما معذوریم.

2- پس از کلیک بر روی "خرید و دانلود"، توصیه می شود آدرس ایمیل خود را با دقت وارد کنید، زیرا لینک دانلود و شماره فاکتور، پس از خرید به ایمیل شما ارسال می شود.

3- پس از خرید، شما میتوانید تا 30 روز این فایل را دانلود کنید. پس از 30 روز امکان دانلود وجود ندارد.

4- در صورتی که برای دانلود از نرم افزار IDM (اینترنت دانلود منیجر) استفاده میکنید و هنگام دانلود با خطا مواجه میشوید ، لطفا نرم افزار IDM خود را غیر فعال نموده و با استفاده از مرورگر خود دانلود را انجام دهید.
برای غیر فعال کردن IDM میتوانید وارد این لینک شوید و مراحل تصویری را برای غیرفعال کردن مرورگر خود از لیست نرم افزار، ببینید . پس از انجام این کار، یکبار رایانه خود را restart کنید.