• TMB@ahmadnouri.com

  • شماره تماس :76700575 021

  • ساعت کاری :10صبح تا ۵:۳۰ بعدظهر

برای کاهش وزن و لاغری راه های متفاوت و زیادی وجود دارد. اما ما به شما دلایل قانع کننده ای خواهیم داد که بدانید چرا کاهش وزن با متد تی ام بی TMB به نفع شما خواهد بود. راه های زیادی برای لاغری وجود دارد که به سرعت وزنتان را کاهش خواهد داد، اما این را در نظر بگیرید که هر کاهش وزنی به شما تناسب اندام نخواهد بخشید.

 

پوسچر های خوب برای شما سلامت جسمانی، روحی و خلقی به دنبال خواهند داشت. فراموش نکید ژست های شما به عنوان یک مدیر یا رهبر تا حد زیادی روابط کاری و دید و باور کردم نسبت به سما را تحت تاثیر ثرار می دهند. ژست های شما به عنوان یک مدیر موفق باید حس پویایی، اعتماد به خویش و کنترل روی شرایط را به دیگران انتقال دهد.

 

یکی از راه های لاغری و رسیدن به تناسب اندام ایجاد تغییرات مثبت در پوسچرها یا بیان ساده تر در ژست هایمان است. با تکنیک مربی گری جسم قادر خواهید بود به ژست ها و وضعیت های فیزیکی تان آگاهی پیدا کنید و با ایجاد و رشد عادات مثبت در ژست هایتان بدنتان را به سمت سلامت و تناسب اندام هدایت کنید.

 

اگر تنها یک روز به وضعیت جسمانی تان در آینه نگاه کنید، یا به هنگام ادای کلمات در گفتگو هایتان متوجه ی حالتی که بدن تان به خود گرفته است شده باشید، یا به میمیک صورتتان زمانی که به مسعله ای فکر می کنید دقت کرده باشید به تاثیر پوسچر Posture یا ژست هایی که می گیرید روی حال تان پی می برید. پوسچر ها وضعیت های خاص بدن در شرایط و موقعیت های مختلف هستند. افراد معمولا به ژست هایی که در طول روز و در حین انجام کارهای مختلف می گیرند توجه نمی کنند. به همین دلیل این مهم را نادیده می گیرند که تا چه اندازه با همین ژست های ساده حالشان را به سمت یک کل خوب یا بد پیش می برند.

 

صفحه1 از2